Lavastajaauhind

2017
HENDRIK TOOMPERE JR – lavastus „Väljaheitmine ehk Ühe õuna kroonika“ (Eesti Draamateater).

2016
ARTJOM GAREJEV - lavastus „Vaenlane“ (Vene Teater).

2015
ANDRES NOORMETS - lavastused „Deemonid“ (Teater Vanemuine), „Mandel ja merihobu“ (Endla Teater) ja „3 õde“ (Rakvere Teater).

2014
MADIS KALMET – lavastused „Titanicu orkester“ (MTÜ R.A.A.A.M.), „Leegionärid“ (Rakvere Teater) ja „Kassirabal“ (Tallinna Linnateater).

2013
IVAR PÕLLU – „Vanemuise biitlid“ (Tartu Uus Teater).

2012
PEETER JALAKAS – „Gilgameš ehk igaviku nupp” (Von Krahli Teater).

2011
URMAS LENNUK – lavastus „Vargamäe varjus“ (Albu valla projekt).

2010
ELMO NÜGANEN – lavastused „Meie, kangelased“ ja „Ma armastasin sakslast“ (Tallinna Linnateater).

2009
LEMBIT PETERSON – „Maarja kuulutamine“ ja „Linn“ (Theatrum).

2008
TIIT OJASOO – lavastus „GEP” (Teater NO99).

2007
ELMO NÜGANEN – „Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4” (Tallinna Linnateater).

2006
HENDRIK TOOMPERE JR – „Põrgu wärk” (R.A.A.A.M. Viinistu Kunstimuuseumis).

2005
TIIT OJASOO – „Julia” (Eesti Draamateater).

2004
LEMBIT PETERSON – „Hamlet” (Theatrum).

2003
ADOLF ŠAPIRO – „Isad ja pojad” (Tallinna Linnateater).

2002
HENDRIK TOOMPERE JR – „Kokkade öö” (Eesti Draamateater).

2001
MATI UNT – „Laulatus” ja „Meister ja Margarita” (Vanemuine).

2000
ELMO NÜGANEN – „Kuritöö ja karistus” (Tallinna Linnateater).

1999
PRIIT PEDAJAS – „Mao tee kalju peal” (Eesti Draamateater).

1998
PRIIT PEDAJAS – „Peiarite õhtunäitus” (EMA Kõrgem Lavakunstikool Eesti Draamateatris).

1997
JAAN TOOMING – „John Gabriel Borkman“ (Vanemuine).

1996
ELMO NÜGANEN – „Pianoola ehk Mehhaaniline klaver” ja „Kolm musketäri” (Tallinna Linnateater).

1995
JAANUS ROHUMAA – „Rocco ja tema vennad” (Tallinna Linnateater).

1994
PRIIT PEDAJAS – „Tagasitulek isa juurde” (Eesti Draamateater).

1993
ELMO NÜGANEN – „Romeo ja Julia” (Noorsooteater).

1992
PRIIT PEDAJAS – „Kokkusaamine” (Eesti Draamateater), „Epp Pillarpardi Punjaba potitehas” (Endla).

1991
KAARIN RAID – „Vihmameister”, ja „Kass tulisel plekk-katusel” (Ugala).

1990
JAAN TOOMING – „Mõrv katedraalis” (Vanemuine).
MATI UNT – „Tango” ja „Vedel vorst” (Noorsooteater).

1989
PRIIT PEDAJAS – „Minek” (Endla).

1988
MIKK MIKIVER – „Vaikuse vallamaja” (Eesti Draamateater).

1987
KALJU KOMISSAROV – „Hamlet”, „Nii me võidame”, „Viimane jutulesoovija” (Noorsooteater).

1986
MIKK MIKIVER – „Reamehed”, „Õli”, „Seoses üleminekuga teisele tööle” (Eesti Draamateater).

1985
Jäi välja andmata.

1984
MIKK MIKIVER – „Pilvede värvid” (Eesti Draamateater).