Kunstnikuauhind

2017
LIINA KEEVALLIK – kujundused lavastustele „Wake up! It’s time to die” (MTÜ Kirbutsirkus ja Vaba Lava), „Ma pigem tantsiksin sinuga” (R.A.A.A.M. ja Vaba Lava) ning „Punane õhupall” (Teater NO99).

2016
ILLIMAR VIHMAR – kujundused  lavastustele „Laulud halli mere äärest“, „Romeo ja Julia“ (mõlemad Eesti Draamateater) ning „45 339 km² raba“ (Endla Teater).

2015
PILLE JÄNES – kujundused lavastustele „Brand“ (VAT Teater), „Surnud hinged“ (Tallinna Linnateater) ja „Keskmängustrateegia“ (Eesti Draamateater).

2014
ENE-LIIS SEMPER – kujundused lavastustele „Ilona. Rosetta. Sue“, „Enesetapja“, „Iga eht südamelöök“ (Teater NO99).

2013
KRISTIINA PÕLLU – kujundused lavastustele „Naised valitsevad maailma ehk Opus Geographicum” ja „Vanemuise biitlid” (Tartu Uus Teater).

2012
LIISI EELMAA – „Gilgameš ehk igaviku nupp” ja „Madame Bovary” (Von Krahli Teater).

2011
MIHKEL EHALA (postuumselt) (lavakujundus) / LIISA SOOLEPP (kostüümid) – lavastusele „Vargamäe varjus“ (Albu valla projekt).

2010
ERVIN ÕUNAPUU – lavakujundus lavastusele „Toatüdrukud“ (Rakvere Teater).

2009
LIISI EELMAA – lavastuse „Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ehk Ühiskondade toed“ kujunduse eest Von Krahli teatris.

2008
SILVER VAHTRE, KRISTA TOOL, MARGUS VAIGUR – lavastuse „Kangelane” kujundus (Endla).

2007
ENE-LIIS SEMPER – „Kuningas Ubu” (Teater NO99).

2006
ENE-LIIS SEMPER – „Seitse samuraid” ja „Vahel on tunne, et elu saab otsa ja armastust polnudki” (Teater NO99).

2005
JAAK VAUS – „Aarete saar” (Ugala).

2004
PILLE JÄNES – „Tšapajev ja Pustota” (Tallinna Linnateater).

2003
ENE-LIIS SEMPER – „Roberto Zucco” (Vanemuine), „Tango” (Draamateatris), „No More Tears” (Von Krahli Teater).

2002
ENE-LIIS SEMPER – „Verevennad” ja „Orlando” (Vanemuine), „Rehepapp” (Eesti Draamateater).

2001
LILJA BLUMENFELD-LUHSE – „Talvemuinasjutt” (Endla).

2000
VLADIMIR ANŠON – „Kuritöö ja karistus” (Tallinna Linnateaters), „„Ihnus rüütel”. Stseen „Faustist”“ (Vene Draamateater).

1999
PILLE JÄNES – „Mao tee kalju peal” ja „Kuradieliksiir” (Eesti Draamateater), „Lendsaurused” (Ugala).

1998
ERVIN ÕUNAPUU – „Olivia meistriklass” (Von Krahli Teater).

1997
KRISTA TOOL – „Onu Vanja” (Eesti Draamateater).

1996
ERVIN ÕUNAPUU – „Cyrano de Bergerac“ (Estonia), „Tosca” (Vanemuine), „Noa laev” (Rakvere Teater).

1995
AIME UNT – „Maetud laps”, „Rocco ja tema vennad” (Tallinna Linnateater), „Kratt” (Vanemuine).

1994
PILLE JÄNES – „Tuleingel” (Eesti Draamateater).

1993
GUNTA RANDLA – „Sookoll ja sisalik” (Nukuteater).

1992
GEORG SANDER – „Ratsamees” (Estonia).

1991
VADIM FOMITŠEV – „Südaöö”, „Juudas” (Eesti Draamateater).

1990
MAIMU VANNAS – „Emigrandid” (Vanalinnastuudio), “Tango” ja “Vedel vorst” kostüümid (Noorsooteater).

1989
VELLO TAMM – „Minek”, „Aed” (Endla).

1988
LIINA PIHLAK – „Macbeth” (Vanemuine).

1987
INGRID AGUR – „Kuldrannake”, „Othello”, „Vihmausside elust” (Ugala).

1986
AIME UNT – „Reamehed”, „Õli”, „Seoses üleminekuga teisele tööle” (Eesti Draamateater).

1985
REIN LAUKS – Nukuteatri lavastuste kujundused.

1984
INGRID AGUR – „Põhjas”, „Juudit” (Ugala).